Delaware

View listings

Realigro.lv ir pirmais pasaulē nekustamo īpašumu meklēšanas dzinējs, kur Jūs varat izskatīt īpašumu sludinājumus, kas ir īrēšanai Delaware

Īpašums pārdošanā Delaware

Tā robežojas ar dienvidiem un rietumiem ar Maryland, uz ziemeļaustrumiem ar Ņūdžersiju un uz ziemeļiem ar Pennsylvania.

Delavēras štats ir pazīstams ar segvārdu "Pirmā valsts", jo tas attiecas uz tās lomu kā pirmajām amerikāņu kolonijām, lai ratificētu Konstitūciju un pievienotos apvienībai 1787. gadā. Delavēra ir sestā visblīvāk apdzīvotā valsts ASV. Turklāt tā ir vienīgā valsts, kurā ir tikai trīs apgabali: New Castle, Kent un Sussex.

Delaware, iespējams, ir vislabāk pazīstams kā pirmais, kas iekļāvis divus svarīgus uzņēmējdarbības pasākumus: vairāk nekā 50% no visiem publiski tirgotiem ASV uzņēmumiem un 64% Fortune 500 uzņēmumu ir iekļauti

Delavēra. Rezultātā iekasēšanas nodokļi ir Delaware ienākumu avots pēc ienākuma nodokļiem.

Delaware nav īpaši apdāvināts ar dabas resursiem un ekonomiski kavē tās lielumu, bet Delavers gudri izglābj svarīgu nišu uzņēmējdarbības pakalpojumu nozarē, piedāvājot elastīgu un uzņēmējdarbībai draudzīgu nodokļu struktūru un izdevīgu tiesu sistēmu, kurā tiek lemts par biznesa procesiem tiesneša vietā žūrija. Delaware ir piesaistījusi valsts neskaitāmus ārpus uzņēmuma piederošus uzņēmumus, piemēram, Apple, Coca-Cola, Ford un Facebook.

Delavēra piedāvā arī interesantus likviditātes likumus, kas ir piesaistījuši kredītkaršu emitentus valstī, tostarp Bank of America, Chase, Barclays un ING Direct.

Labi apmaksāts darbs finanšu un zinātnes nozarēs ir devis Delaware relatīvi vēsturiski bagātu valsti. Tomēr īpašumi pārdošanai Delavēras štatā Wilmingtonas un Doveras lielpilsētu rajonos joprojām ir salīdzinoši pieļaujami salīdzinājumā ar māju cenām blakus esošajā Maryland un New Jersey.

Delavēras klimats ir mērens, tai ir piekrastes līdzenums, ko raksturo pauguri, ganību ziemeļdaļas, purvainas zonas uz dienvidiem un smilšainas pludmales gar krastu. Koloniālā perioda laikā Delavēra kultivēja tabaku, bet šodien lauksaimnieki ražo nelielu daudzumu kviešu, piemēram, kukurūzas, sojas, kviešu, kartupeļu un ābolu.

Delaware ar 22 jūdžu attālumā no krasta līnijas gūst labumu no nozīmīgas vasaras tūristu plūsmas no citām Centrālatlantijas valstīm. Rehoboth Beach, tikai 120 jūdžu attālumā no Vašingtonas, D.C., sevi sauc par "tautas vasaras galvaspilsētu", jo tā ir populāra kā brīvdienu galamērķis Beltway iedzīvotājiem.

Delaware nekustamo īpašumu tirgus svārsts, šķiet, vēršas labā pārdevējiem, kas ir ieinteresēti pārdot īpašumu Delaware.

Tirdzniecības īpašuma vidējā cena Delavērā palielinājās par 3,9% 2018. gada pirmajos trīs mēnešos, kas bija lielākais lecens jebkurā valstī, izņemot Oregonu. Realtors un mājas pircēji pagājušajā mēnesī teica, ka viņi redz pēkšņu inventāra trūkumu, tas ir, māju skaits tirgū, kas radīja negaidītu cenu kāpumu.

Pat ar pašreizējo pieaugumu, īpašums pārdošanas cenām Delavēras valstīs pēdējos% gados ir pieaudzis par 16%.

Delaware vietējais tirgus pēdējā gada laikā ir bijis nemainīgs, kad 12 mēnešu laikā pirms 1. oktobra cenas pieauga tikai par 2,2%.

Šo lēnu izaugsmi, iespējams, izraisīja liela daļa māju, kuriem bija pieeja pieejai tirgum, vai grūti pārdot ugunsdrošības pārdošanas cenas.

Ja jūs esat sapņojis par jaunu sākumu Delavērā, jūs meklējat īpašumu pārdošanai Delavērā, jo īpaši Wilmingtonā, Doverā, Bellefontā vai Džordžtaunā, un jūs labprāt zināt, ka jūs esat ceļā, jo 2018.gadā tiek solīts Esi lielisks gads, lai nopirktu īpašumu pārdošanai Delavērā dažādu iemeslu dēļ.

Pirmais iemesls ir tāds, ka turpmākajos 11 mēnešos procentu likmes turpinās pieaugt, vismaz divas līdz četras reizes vairāk. Patiesībā, pircēji var gaidīt 5% procentu likmes līdz gada beigām.

 Ja jūs gaidāt pārāk ilgi, jūs varētu vairāk iztērēt vairāk par to pašu īpašumu pārdošanai Delavērā. Un, lai gan pēdējo mēnešu laikā šīs cenas ir strauji pieaugušas, 2018. gads sāks mērenā ātrumā. Māju cenas faktiski turpinās pieaugt, bet ne tik strauji, kā tas ir bijis. 2018.gadā Delaware pārdodamā īpašuma pirkšana ir gudrs un gudrs solis, kas ietaupīs jūs, kamēr jūs skatīsieties vērtības pieaugumu.

Vairāk māju atgriezīsies tirgū, jo lielākā daļa atveseļošanās notiek no vidienes uz augšu, kas nozīmē, ka jums būs daudz vairāk izvēlēties, sākot uzsākt meklēšanu Delavērā.

2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB